פרוייקט "פעילים למען בעלי חיים"

מטרת האתר מייאנימל היא בעיקר להעניק עזרה לבעלי החיים שצריכים אותנו, אך מטרה לא פחות חשובה של האתר היא לתרום לחינוך הנוער בנוגע לבעלי חיים, ביולוגיה, וטרינריה וטיפול נכון, טבע וסביבה.

 

פרוייקט "פעילים למען בעל החיים" הוקם במטרה לתת במה לאלו הפעילים למען בעלי החיים, עמותות, חברות, עסקים,צלמים, מטפלים ומגדלים פרטיים אשר מעוניינים לכתוב על פעילותם למען בעלי החיים או לתרום מן הידע והחוויות שלהם אודות בעלי החייים ולפרסם את הסיפורים, החוויות, התמונות, המידע, באתר MYanimal תוך כדי שליחות למען בעלי החיים והנוער הישראלי.

 

בימים אלו, כאשר אנו רואים יותר ויותר התעללות בבעלי חיים, תמונות שרצות ברשת שבהם ילדים מתעללים בבעלי החיים באכזריות כה רבה,  ונוער שאיפשהו בדרך איבד את הרגישות והאכפתיות, חייבים להרים את הכפפה ולהלחם בתופעות ההתעללויות ולתרום לחינוך הנוער לגבי בעלי חיים והסביבה שלנו ובעיקר לשנות את המצב.

אנחנו מאמינים שבעזרת העברת מידע רלוונטי, כתבות ותמונות, חוויות והנאה, למידה והשכלה בסיסית, נוכל לשנות את המצב, לתרום לחינוך הנוער ולהציג בפניהם את הדרך הנכונה.

ביחד נוכל להלחם בתופעת ההתעללויות ולהפוך את עולם למקום שיותר נחמד לחיות בו ביחד עם בעלי החיים האהובים שלנו.

 

 

אלו שיהיו מעוניינים להצטרף אלינו יקבלו באתר מיקום מכובד ומעוצב יפה שבו יוצגו הכתבות, גלריית התמונות או העמודים, שבעזרתם יוכלו לשתף ולקדם את הפעילות שלהם ולפרסם את עצמם באתר.

 

לפרטים נוספים אנא צרו קשר דרך האתר בקישור הבא – לחץ כאן

 

בברכה,

צוות MYanimal

מתנדבים למען בעלי חיים