חוג וטרינריה ובעלי חיים לילדים

צרו קשר לתאום מפגש נסיון חינם 0545352761

חוג 'וטרינריה ובעלי חיים לילדים' מפגיש בין הילד לוטרינר ומאפשר הכרות מעמיקה וחוויתית עם עולם בעלי החיים מנקודת מבטו של הוטרינר.

החוג מועבר באווירה אישית, מהנה וכייפית בשיתוף עם בעלי חיים שונים, תחרויות, סיורים וטיולים, מופעי ראווה (למשל,מופע של כלבי עבודה) ומשחקים. החוג מעשי מאוד והילדים זוכים להשתתפות מלאה.

לכל ילד "ערכת וטרינר צעיר" הכוללת: חלוק של רופא, סטטוסקופ, חומרי חבישה, כובע ומסיכה כירורגית, מזרק (ללא מחט כמובן), מבחנות ועוד.

הילד יוכל להתנסות בציוד שבהם משתמש הוטרינר, להביט אל תוך עולם חדש ומופלא מבעד למיקרוסקופ, להביט בצילומי רנטגן של בעלי חיים ועוד המון המון פעילויות מעניינות ומרגשות.

אנו נפגוש אנשי מקצוע מתחום בעלי החיים כמו: מאלפי כלבים מקצועיים שילמדו אותנו את עקרונות האילוף, מטפלים בעזרת בעלי חיים שיסבירו לנו מהי חשיבותם של בעלי חיים בחיינו וכיצד הם משפיעים עלינו וספרי כלבים שיראו לנו איך טיפוח בעל החיים חשוב לו וגם לנו.

בחוג "וטרינריה ובעלי חיים לילדים", הילד לומד הרבה מעבר לעולם החי והרפואה הוטרינרית, הילד מקבל ערכים חשובים להתפתחותו במסגרת חברתית אשר תואמת את אופיו וגילו, הילד לומד להעניק ולתת ללא תנאים ולהכיר את הסביבה בה הוא חי. הילד לומד על בעלי חיים ויותר חשוב מכך, הילד לומד על עצמו ועל גופו.

החוג עוצמתי,מהנה וחוויתי מאוד לילדים ומועבר ע"י וטרינרים ואנשי מקצוע מהתחום.