מילים אחרונות מפורסמות

מילים אחרונות מפורסמות

החתולה עושה מיאו רגיל לקראתי ואני אומר לה : טופי אין לך מושג מה הולך לקרות בעוד כמה שניות.

בידי האחת היא, ביד השניה שמפו לגורים (שלא ישרוף להם בעיניים). לוקח אותה אל הכלים עם המים והמגבות.

קורא את ההוראות על השמפו, מצטלב ומתחיל להרטיב את החתולה.

 • ROSHE RUN
 • כל פעם אותו דבר.

 • Air Max 2017 Donna Bianche
 • אנחנו אחים בדם, אוכלים את אותה הארוחה, אני מבשל והיא את החלקים שמתאימים לחתולים. היא יכולה להבין הרבה דברים, אבל כשאתה שם אותה במים. זהו, נחרב בית המקדש בינכם והיא תיילל לכל מען דבעי וזר עובר אורח שיבוא להציל אותה מהמעשה המתועב. מקלחת וחפיפה נגד חייס בקיץ.

  אבל זאתי ממזרה, כשאני מייבש אותה עם המגבת בגב מעל הזנב, עם כל הרתיעה הפחד והכעס עליי היא עדיין מרימה ומקשתת את הגב שאמשיך לנגב ולגרד אותו.

  הנזק הפעם: רק שריטה אחת עמוקה על זרוע, זה כלום לעומת העובדה שחפפתי אותה כשאני רק עם מכנסיים קצרים עלי, מפאת החום והמים.

  שם כקורבן עוד קצת אוכל בקערה, והיא כבר שכחה וסלחה, אוכלת ולאחר מכן מתייבשת על אדן המרפסת עם החום והרוח. עד הפעם הבאה. שנפגוש

  כל אחד בשניה את הצד הרע.

  על טופי: טופי נולדה בקיץ 2011, ולאחר שעברה לאוכל רטוב הגיעה אליי עם אחיה לאומנה. לאחר שאחיה נמסר לאומנה לפי התוכנית, היא נשארה אצלי מאז.

  עברה איתי ביחד כמה דירות.

 • ADIDAS ZX 700
 • טופי חונכה ככל חתוליי שהיא בעצם כלב. לרוב אין בעיה להחזיק אותה כמו תינוק על גבו מעורסלת בידיך וללטף קצת את הבטן.

  היא נוהמת לעיתים קרובות כמו כלב, כאשר היא רצה משולהבת לאוכל, או רואה חתול שחייב לה 50 שקל מלפני שנתיים. יש לה חברים חתולים בעיקר זכרים,

  שאינם יודעים אחד על השני. nike air max 2016 goedkoop היא די קטנה למרות שהיא כבר כבת 30 בחיי חתול. היא טריקולורית, נראית חתולה מנומרת רגילה, אך יש לה כתמים ג'ינג'יים כזכר

  למשפחתה וצבעי אחיה. nike air maxschoenen היא מגרגרת למראה בעליה, ואוהבת לאכול רק אחרי שקיבלה ליטופים כדי להתניע את התאבון.

  טופי אוהבת לשחק עם דברים כגון: גלילי נייר טואלט, כל חתיכת שרוך, וחתולים אחרים.

 • Cleveland Cavaliers
 • כל בחורה שרואה את טופי יודעת שטופי נקבה כי טופי מתנהלת כמו בת.

  מזון אהוב: פריכיות, טופו, פריסקיז סגול וכתום, ואוכל רטוב מדי פעם, אבל לא כל מזון רטוב לחתולים, רק מה שמריח ונראה טוב וטרי.

  בגדול טופי לא אכלנית גדולה.

  טופי חתולה של בית, אם יש בבית מספיק מקום וגם עוד חתול. אם לא, כמו כל החתולים היא תרצה לצאת לטבע מדי פעם וגם להעלם ולחזור במפתיע רגע אחרי שמילאת את הקערה שלה.

 • Nike Free 5.0 Dames grijs
 • בזמנים של גשם וברקים כדאי לשמור שלא תברח כי היא פוחדת ונתקעת על עצים רטובה בלילה. טופי היא מאהבת ולא לוחמת, היא בדרך כלל תימצא אם נעלמה על עץ אליו ברחה מכלב או חתול. אם בחוץ פולשים לשטחה ושומעים את הריב, כאשר יוצאים עם מטאטא בזעם היא פתאום תשאב כח מהמעשה ותרדוף אחרי החתול שבורח למראה האדם.

  היא לא תבחל ליילל בתחינה ולבוא לקבל ליטופים מיוזמתה. היא תשיב בליקוק ידיים, פרצוף נהנה מליטופים בראש, להרדם על ברכיים בסלון, על כפות רגליים בחורף,

  ובכלל לישון עם בעליה בחורף בשמיכה או מעליה במיטה. טופי היא חתול כלב.

  לצערי חוץ מטופי ואימי הבחורה השלישית בחיי, זוגתי, אלרגית לטופי. Utah Jazz כרגע טופי לא נהנית מלחיות איתנו כשהיא בעיקר במרפסת ואני שומר על סטריליות לאחר ליטופים.

  אני מחפש לטופי בית טוב, כמו שאנו סומכים אחד על השניה. nike lebron 13 pas cher בית שלא מחפש להתנסות בבעל חיים, או חתול לראשונה. לא בשביל זוגיות או בשביל הילדים.
  אני מחפש לטופי בית שלקחת חיה על עצמו זאת מחויבות כמו שאומרים לחבר טוב, בסדר תשאר איתנו לזמן מה בלי תנאים. כמו שמחויבים לבן משפחה, בלי קו שאם יחצה יושלך לרחוב.
  טופי מחפשת בית שאפשר לסמוך עליו, ושיהנה מהשטויות שטופי עושה. כל המבטים התמימים והשכיבה על הגב כמו אופוסום רק כדי שלא תכעסו שהיא ישבה על הספה האהובה
  בזמן שלא הייתם. שיהנה מטופי שיודעת לצוד חיות שאנחנו לא אוהבים ולחלוק איתכם שתראו. כי חתולים שומרים על בעליהם ממטרדי הקיץ.
  טופי יודעת לשבת כמו ליידי כדי לקבל חטיף, פשוט צריך להזכיר לה בתקיפות שתשב ורק אז להושיט לה את החטיף עם היד שהוחזקה מאחורי הגב.
  יש לי כחודשיים למצוא לטופי בית, אם מישהו מכיר מישהו שרוצה חתולה, מוכנה, מטופחת, מושקעת, ולא להאבק בחינוך ותחלואי גור. ולא לעשות מצווה לאיזה חתול גריאטרי
  אז טופי כאן.

  87 thoughts on “מילים אחרונות מפורסמות

  1. פינגבאק: Google

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.